MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan tasarımları, teknolojik üstünlük, yüksek malzeme bilgisi, çevre dostu, sürdürülebilir, özgün çözümler ile hayata geçirmek başlıca ilkemizdir. Mimari tasarım, proje uygulama ve süreç yönetiminin yanı sıra; bütçelendirme ve fizibilite çalışmalarının tamamlanarak uygulama için gerekli rekabet altyapısının hazırlanması, böylece uygulamanın müşterinin menfaatleri doğrultusunda en doğru bütçeyle gerçekleşmesi en önemli amacımızdır.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına, teknolojinin son uygulamaları ile birleştirerek farklı bakış açıları getirmek, bu sayede  hep bir adım önde olmak, daha iyiye ulaşmak, bu uğurda hiç durmadan çalışmak başlıca hedefimizdir.

  • Mimari Hizmetler

    Şirketimiz, proje ve uygulamalara değer katan yenilikçi mimari çözümleri ile çeşitli tür ve ölçeklerde projeler gerçekleştirmektedir. Felsefemiz; özgün ve çağdaş mimari doğrultusunda, her projeyi kendi kapsamında irdelemek, malzeme ve kaynakların sürekli azaldığı dünyamızda doğa ve insanı merkez alan, estetik, ekonomik ve akıllı çözüm üretmektir.

  • İç Mimari ve Tasarım

    Çalışmalarımız fark edilirliği, esnek kullanım alanını ve yarının çizgilerini ön plana çıkarmaktadır.

  • Proje Yönetimi

    Dikmen Tayfur Mimarlık proje yönetimi hizmetlerini tasarım ve inşaat süreçlerinde sunmaktadır.

  • Danışmanlık